Başarılı!

En kısa sürede sizi arayacağız.

Web Ar Nedir, Niçin Kullanmalıyız?

Ovesar AR Blog Profil Resmi

Merhaba Artırılmış gerçeklik severler ! Bugün sizlere WebAr'ın büyülü dünyasına bir yolculuk yapmaya davet ediyoruz. WebAr nedir, neden bu kadar önemli ve neden Ovesar tercih edilmeli, gelin birlikte keşfedin! 🚀💻

WebAr Nedir

WebAr, artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisini kullanarak web sitelerine entegre edilebilen bir deneyimdir. Bu teknoloji sayesinde, kullanıcılar web tarayıcıları üzerinden etkileşimli ve görsel olarak zengin bir AR deneyimi yaşayabilirler. Satın almayı düşündüğü ürünleri doğrudan kendi ortamlarında görebilirler. Üstelik hiç bir mobil uygulama yüklemeden

Neden WebAr

WebAr, markaların dijital dünyada etkileşim sağlama ve ürünlerini müşterilere daha yakından gösterme fırsatını sunar. Ovesar olarak, şirketinizin web sitesini canlandırıp ürünlerinizi 3 boyutlu hale getiriyoruz. Müşterileriniz ile olan etkileşimi arttırarak müşteri kazanımızını arttırıyoruz.

Ürününüzün tüm varsayonlarını tek ekranda gösterin!

Ovesar'ın WebAr teknolojisi, web sitenizin etkileşimini artırmanın yeni bir yolu. Kullanıcılarınız, ürünleri renk ve dokularıyla özelleştirerek interaktif bir alışveriş deneyimi yaşayabilirler. Tek yapmanız gereken size özel olarak verdiğimiz panelden rengibi değişmesini istediğinizi ürününüzün parçasına tıklamak ve renk seçeneklerini girmek. Artık sistem renk butonları ile birlikte ürününüzü sitenize entegre hale getirir.

Neden Ovesar

Ovesar, WebAr konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından geliştirilmiş bir platformdur. Ovesar ile web sitenize entegre edeceğiniz AR deneyimi, müşterilerinizi etkilemenin ve markanızı daha çekici hale getirmenin yeni bir yolunu açar. Üstelik sizlez için tasarladığımız panel ile 3 kolay adımda sizlerde internet sitenizi artırılmış gerçeklik destekli hale getirebilirsiniz. Hemen şimdi Ovesar ile tanışın!

--%>